LVP: Matěj Vávra a ElevenHill – koncert

Dátum a čas:
sobota - 12. 08. 2017 - 17:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Unikátny koncertný zážitok počas festivalu Leto v parku môžu zažiť priaznivci charizmatického českého speváka, skladateľa a gitaristu Matěja Vávru, Na vystúpenie najúspešnejšieho finalistu X-faktoru sa môžu tešiť 12. augusta v Kasárňach/Kulturparku so začiatkom o 19:00 hod. V ten istý večer sa o pódium podeli so skupinou ElevenHill.

Matěj Vávra vydal svoj debutový singel s názvom “Homeless Song” pred dvoma rokmi, počas jari 2016 s Monikou Bagárovou predstavili spoločný singel “Žít tu chvíli” a taktiež spoluprácu s raperom Vladisom (Pošlu to dál, Poznáš ma, Najlepší syn). Počas vlaňajšieho leta odprezentoval pieseň “Holding on” pre medzinárodnú platformu BalconyTV. Koncom októbra predstavil klip k najnovšiemu singlu „Welcome To My World“.

Málokedy sa stane, že novovzniknutá kapela urobí hneď s prvou zverejnenou skladbou taký dojem. Skupine ElevenHill z Prešova sa podarilo rozvíriť hladinu nielen slovenskej scény s piesňou Room of Ghosts. Vypočuť si ju mohli poslucháči v Anglicku, Škótsku i Kanade. Ich videoklip vysielala dokonca aj nemecká sieť hudobných televízií. Nedávno vydali svoj debutový album ELEVENHILL. Na  ich koncerte v parku o 20:30 hod. budú znieť ich najnovšie skladby.

Vstupné: 6 € v predpredaji/8 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.