LVP: Mŕtva nevesta Tima Burtona – film

Dátum a čas:
streda - 29. 07. 2015 - 18:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Súčasťou programu festivalu Leto v parku je britský animovaný fantasticko-romantický muzikál Mŕtva nevesta Tima Burtona, ktorý sa bude premietať 29. júla o 20:30 hod. na pódiu Golf. Dej filmu sa odohráva vo viktoriánskej dedine v 19. storočí. Sleduje príbeh Viktora, mladého muža vtiahnutého do podsvetia, kde ho oženia s tajomnou mŕtvou nevestou. Jeho skutočná nevesta Viktória na neho medzitým čaká v skutočnom svete. Na ceste náhodou nájde starú kosť z prsta. Zo žartu jej navliekne snubný prsteň a prednesie svadobný sľub. Kosť však patrí zavraždenému dievčaťu, ktoré vezme tento žart vážne, zjaví sa ako zombie a trvá na tom, že je teraz jeho žena a odvedie si ho do podsvetia.

Príbeh veľkej lásky je plný optimizmu, romantiky a humoru. Napriek tomu, že sa život v Krajine mŕtvych zdá omnoho farebnejší, než jeho striktná viktoriánska výchova, dospeje k záveru, že v tomto, ani v ďalších svetoch neexistuje nič, čo by ho udržalo odlúčeného od jeho skutočnej lásky.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.