LVP: Tréning s Katie de Chimp – TABATA

Dátum a čas:
streda - 02. 08. 2017 - 15:15 - 16:15

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Festival Leto v parku nie je len o hudbe. Trénerka zdravého životného štýlu Katie De Chimp dostane návštevníkov v areáli Kasární/Kulturparku aj do pohybu. Ukáže im, ako správne cvičiť, racionálne sa stravovať, a hlavne pozitívne myslieť. To všetko budú môcť absolvovať s ňou. Pripravila pre nich štyri tréningy. Tie sú vždy pestré, dynamické, plné energie, zábavy a potu.

Prvý bude 2. augusta so začiatkom o 17:15 hod. Na programe je TABATA – vysoko intenzívny intervalový tréning s využitím vlastnej hmotnosti). Cvičenie spevní a vyformuje celé telo, zlepší kondíciu a celkovú telesnú zdatnosť.

Katie sa venuje fitness, aerobicu, zumbe, bokwe a dokonca rozvinula svoj vlastný cvičebný program s názvom Relooking, ktorý už mnohým ľuďom pomohol nájsť cestu k zdravému a krajšiemu telu. Niekoľko rokov pôsobila v zahraničí, kde sa vzdelávala. Svet jej ukázal množstvo nových prístupov a metód. Snaží sa motivovať čo najviac ľudí a priviesť ich k športu a zdravému životnému štýlu.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.