LVP: Tri tvorivé tvory – stand up comedy

Dátum a čas:
nedeľa - 02. 08. 2015 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Leto v parku okorení humorom divadelno-improvizačná skupina Tri tvorivé tvory. Ich predstavenia sú vždy vypredané, lebo zabávači Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano “Stanley” Staško priamo na javisku, bez scenára a prípravy vymýšľajú situácie a scény, pri ktorých idú ľudia „do kolien“. Také predstavenie môžete zažiť 2. augusta o 19:30 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

LVP15_3TT_A1_webPredstavte si troch stand up komikov, ktorí už desať rokov spolu robia improvizačné divadlo. Tému zvolia diváci a „herci“ priamo na mieste vymýšľajú repliky a situácie. Nadhadzujú si, doberajú si publikum, seba, ironizujú a veľmi sa na tom zabávajú. Nečudo, veď improvizovali už na také témy, ako Vetrám v ponorke či Tri vajcia do skla. Aprílové predstavenie v Košiciach začali takto: „Všetky hry sú premiéry a derniéry zároveň. Vy, divadla znalí, viete, že nabudúce už nič takéto neuvidíte. Niektorí si môžu povedať chvalabohu. A niektorí Bohu vďaka.“ Všetci traja komici sú majstri mimiky, gest a originálneho prejavu. Svoju šou dopĺňajú aj hudobne, a tu už stačí povedať, že to treba jednoducho vidieť.

Vstupné: 4 € predpredaj/6 € na mieste

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to LVP: Tri tvorivé tvory – stand up comedy

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.