LVP: V Bruggách – film

Dátum a čas:
streda - 19. 08. 2015 - 18:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Držiteľ Oscara a známy scenárista Martin McDonagh nám spestrí multižánrový festival Leto v parku čiernou komédiou o cti a podvodoch V Bruggách 19. augusta. Dej filmu sa odohráva v nádhernom prostredí belgických Brúgg. Po jednej fuške v Londýne sú nájomní zabijáci Ray (Colin Farrell a Ken (Brendan Gleeson – Harry Potter) poverení svojim drsným šéfom Harrym (Ralph Fiennes), aby sa schovali v Bruggách.

Zatiaľ čo Ken si užíva pokojné prostredie a pamiatky, ukecaný a akčný Ray je malebným mestom viac než znechutený, a preto sa rozhodne vymyslieť dobrodružstvo. Netrvá dlho a Ray sa potuluje s turistami, začne si s miestnou kráskou (Cléménce Poésy – Harry Potter), mláti jej bývalého chlapca skinheada  (Jérémie Rénier). Dovolenka sa však skomplikuje, keď Ray zistí, že Harry ho chce mŕtveho a Ken má túto prácu urobiť. Samozrejme, že Harry nepočítal s tým, že sa Ray s Kenom na výlete tak spriatelia. No a tak sa Harry naučí ťažkú lekciu – všetko si musíš urobiť sám.

Vstup: voľný

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.