LVP: ZAZ & MALALATA – koncert

Dátum a čas:
nedeľa - 09. 08. 2015 - 16:30 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Headlinerom Leta v parku 2015 je najobľúbenejšia a najvyhľadávanejšia francúzska speváčka a producentka ZAZ. Očakávať môžeme nielen kvalitné hudobné vystúpenie, ale aj zapamätateľnú šou. Spontánna divožienka behá po pódiu, kričí, usmieva sa a tancuje. Základom sú kvalitné skladby, v ktorých mieša džez, soul, šansón, kabaret, etno, rock aj pop. Pridajte ešte chrapľák a hudobný zážitok sa zrodí na „bielom“ námestí pred Kasárňami/Kulturparkom 9. augusta o 18:30 hod. za každého počasia.

ZAZ-04-COLOR©Yann_OrhanMeno ZAZ začalo znieť vo svete v roku 2010 vďaka singlu Je veux. Energickú, hravú a úsmevnú skladbu o láske, radosti, slobode a úprimnosti jednotlivca, čo stojí proti materiálnemu prepychu, si na YouTube doteraz pozrelo takmer 33 miliónov užívateľov. Nečudo, že odvtedy je ZAZ najobľúbenejšou francúzskou speváčkou, a zároveň najvyhľadávanejšou na internete. No neopantala len vody internetu. Jej tri albumy ZAZ, Recto Verso a Paris šli na dračku v Belgicku, Francúzsku, Poľsku, Švajčiarsku a prvotina ZAZ sa stala platinovou dokonca aj v Rusku. Celkovo sa predali takmer 2 milióny. Vďaka ostatnej doske Paris získala ZAZ Cenu Echo 2015 za najlepšiu zahraničnú popovú/rockovú speváčku.

ZAZ, vlastným menom Isabelle Geffroy, sa začala venovať hudbe už ako päťročná. Vyštudovala hudobnú teóriu – hru na husle, klavír, gitaru a zborový spev. V roku 1994 sa presťahovala do Bordeaux, kde sa okrem ďalšieho štúdia hudby venovala naplno aj kung fu. Od roku 2006 žije v Paríži, koncertuje po celom svete a teší sa pozitívnej kritike od fanúšikov, ale aj odbornej obce.

Predskokanom jej bude dvojica slovenských DJ-ov, známa ako MALALATA. Na návštevníkov spustia smršť balkánskych beatov, cigánskej muziky, mexickej cumbie a karibského reggae.

Vstupné: 25 € predpredaj/30 € na mieste

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.