Madam klub: Všetko pre telo a dušu

Dátum a čas:
štvrtok - 25. 01. 2018 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Ženy, o ženách, nielen pre ženy. Týmto sloganom sa riadi Madam klub Košice. Jeho zakladateľkou je Terézia Mihalíková. „Madamky“, ako si medzi sebou hovoria, majú za sebou desať talkshow, na ktorých sa predstavili výnimočné, mnohokrát nepoznané osobnosti z východu Slovenska alebo majú blízky vzťah k tomuto regiónu. Spoznať ich je vždy podnetné, inšpirujúce a zaujímavé. Januárový Madam klub bude netradične na novom mieste – v priestoroch Kasární/Kulturparku a zúčastniť sa na ňom môžu nielen ženy, ale prirodzene aj muži 25. 1. 2018 o 18:00 hod. Ladený bude veselo – novoročne.

Témou stretnutia bude „Všetko pre telo a dušu“. Medzi pozvanými hosťami sú astrológ – terapeut – liečiteľ, bylinkárka a cvičiteľka tvárovej gymnastiky facefit. Bude to večer veľmi pútavý, veselý, ale aj vážny. Publikum sa dozvie veľa zo spomínaných oblastí, a hlavne veľa nepočutého a nevideného.

Na zaujímavú diskusiu pozýva  agentúra A-TRIO a ambasádorka MC Dana Košická. Do kresiel zasadnú bylinkárka Iveta Henzelyová, astrológ, astrosymbológ, terapeut a liečiteľ Ján Demjanič a lektorka tvárovej gymnastiky Iveta Štecová. Podujatie bude hudobne sprevádzať na klavíri Miriam Brandis.

„Na Madam klub pozývame predovšetkým osobnosti naviazané na východné Slovensko. Na začiatku projektu som si bola istá, že to bude čisto ženský svet, ale mužský element je všade okolo nás a niekedy je dobré a vhodné, ak aj to silnejšie pohlavie inšpiruje, podporí a dodá ženám radosť a chuť na sebe pracovať,“  hovorí Terézia Mihalíková.

Vstupné: 15 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.