Mankind & Druhý dych – tanečné predstavenie

Dátum a čas:
utorok - 11. 04. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Katedra tanečnej tvorby Hudobno-tanečnej fakulty Vysokej školy múzických umení v Bratislave prezentuje záverečné práce svojich študentov verejnosti formou predstavenia. V Kasárňach/Kulturparku diváci uvidia 11. apríla o 19:00 hod. dva tanečné príbehy.

Mankind, inšpirovaný knihou spisovateľa Brama Stockera Dracula, je prispôsobený dnešnej dobe. Sme ľudia, no sme aj zver, pretože na nás platí jednotné pravidlo ako v prírode – silnejší vyhráva. Každý z nás je iný a predsa rovnaký. Máme svoje sny, rozdielne myšlienky a odlišné charakteristické črty, napriek tomu nás spája ľudskosť…

Druhé predstavenie Druhý dych zobrazuje dych ako jeden zo základov ľudského života ovplyvňovaný rôznymi faktormi. Niektoré sú preň životodarné, iné zničujúce. V kontrastnom abstraktnom svete sa zobrazuje dualita bielej a čiernej, dobra a zla, vzduchu a smogu, zvádzajúcich súboj o rovnováhu.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.