Martin Geišberg & Genius Locci – koncert

Dátum a čas:
utorok - 05. 05. 2015 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Spevák, hudobník, textár a dramaturg Martin Geišberg spolu s bratislavskou dream-popovou kapelou Genius Locci mieria do Košíc so spoločným programom. Publiku sa predstavia v utorok, 5. mája, o 19:30 v Kasárňach/Kulturparku na akustickom koncerte, ktorý bude príjemným osviežením a pobavením pre ich priaznivcov.

Martin Geišberg vyštudoval divadelnú dramaturgiu na VŠMU v Bratislave. Dramaturgicky sa podieľal na festivale Kremnické gagy, pôsobil v Bábkovom divadle na Rázcestí v Banskej Bystrici. Je autorom hudby recitálu Štyri ročné obdobia na motívy novely, ktorej autorom je jeho otec Marián Geišberg.

Hudobný projekt Genius Locci tvorí duo sestier Kery a Ely Kisových a niekoľko ďalších spriaznených hudobníkov. Ich tvorba sa pohybuje v rozpätí štýlov dream indie folk, nu folk, dream pop a jemnou ambientnou elektronikou. Autorské piesne sú písané prevažne v anglickom jazyku a neboja sa ukázať emócie a zraniteľnosť, aby vzápätí prekvapili energickou silou. Netradičné hudobné nástroje ukulele, basa alebo husle zvýrazňujú charakter ich tvorby. V Kulturparku vystúpia v zostave gitara, ukulele a husle.

Vstupné: 5 €

Predaj lístkov: http://bit.ly/1BCfLRv

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.