Pavilón FOXTROT

Kukučínova 2


Fashion KidLab: Móda 20. storočia - Yves Saint Laurent

utorok - 18. 12. 2018 - 17:00 - 19:00Iné

Módna dielňa Fashion KidLab, v ktorej netvoria dospelí, ale deti, sa pri tvorbe svojich nových kolekcií inšpiruje svetovými návrhármi. V decembri budú čerpať nápady od jedného z najvplyvnejších tvorcov módy 20. storočia. Ich vzorom bude francúzsky návrhár Yves Saint Laurent (1936 – 2008), ktorý počas svojej dlhej kariéry menil trendy a jeho značka YSL sa stala symbolom kreativity a luxusu. Workshopy sa tradične konajú vždy v utorok od 17:00 do 19:00 hod. v pavilóne Foxtrot. Najbližšie sa deti stretnú 18. decembra.

Fashion KidLab: Móda 20. storočia - Giorgio Armani

utorok - 08. 01. 2019 - 17:00 - 19:00Iné

Na workshopoch Fashion KidLab sa detskí módni návrhári pri tvorbe svojich nových kolekcií inšpirujú svetovými menami. V januári si za svoj vzor zoberú talianskeho dizajnéra Armaniho. Jeho modely predstavujú eleganciu, v ktorej sa snúbi nadčasovosť a aktuálne trendy. Svojim nezameniteľným štýlom, v ktorom sa spája nenútenosť s kvapkou výstrednosti, si získal srdcia miliónov žien a mužov po celom svete. Rovnako ako jeho modely, aj kozmetika a parfumy sú synonymom pre kvalitu, nadčasovosť a úspech. V módnej dielni budú deti hľadať nápady od tejto známej osobnosti v módnom priemysle v pavilóne Foxtrot v Kasárňach/Kulturparku 8. januára 2019 spolu s lektorkou Janou Polak. Stretnú sa o 17:00 hod.  

Fashion KidLab: Móda 20. storočia - Giorgio Armani

utorok - 15. 01. 2019 - 17:00 - 19:00Iné

Na workshopoch Fashion KidLab sa detskí módni návrhári pri tvorbe svojich nových kolekcií inšpirujú svetovými menami. V januári si za svoj vzor zoberú talianskeho dizajnéra Armaniho. Jeho modely predstavujú eleganciu, v ktorej sa snúbi nadčasovosť a aktuálne trendy. Svojim nezameniteľným štýlom, v ktorom sa spája nenútenosť s kvapkou výstrednosti, si získal srdcia miliónov žien a mužov po celom svete. Rovnako ako jeho modely, aj kozmetika a parfumy  sú synonymom pre kvalitu, nadčasovosť a úspech. V módnej dielni budú deti hľadať nápady od tejto známej osobnosti v módnom priemysle v pavilóne Foxtrot v Kasárňach/Kulturparku 15. januára 2019 spolu s lektorkou Janou Polak. Stretnú sa o 17:00 hod.   

Fashion KidLab: Móda 20. storočia - Giorgio Armani

utorok - 22. 01. 2019 - 17:00 - 19:00Iné

Na workshopoch Fashion KidLab sa detskí módni návrhári pri tvorbe svojich nových kolekcií inšpirujú svetovými menami. V januári si za svoj vzor zoberú talianskeho dizajnéra Armaniho. Jeho modely predstavujú eleganciu, v ktorej sa snúbi nadčasovosť a aktuálne trendy. Svojim nezameniteľným štýlom, v ktorom sa spája nenútenosť s kvapkou výstrednosti, si získal srdcia miliónov žien a mužov po celom svete. Rovnako ako jeho modely, aj kozmetika a parfumy  sú synonymom pre kvalitu, nadčasovosť a úspech. V módnej dielni budú deti hľadať nápady od tejto známej osobnosti v módnom priemysle v pavilóne Foxtrot v Kasárňach/Kulturparku 22. januára 2019 spolu s lektorkou Janou Polak. Stretnú sa o 17:00 hod.   

Fashion KidLab: Móda 20. storočia - Giorgio Armani

utorok - 29. 01. 2019 - 17:00 - 19:00Iné

Na workshopoch Fashion KidLab sa detskí módni návrhári pri tvorbe svojich nových kolekcií inšpirujú svetovými menami. V januári si za svoj vzor zoberú talianskeho dizajnéra Armaniho. Jeho modely predstavujú eleganciu, v ktorej sa snúbi nadčasovosť a aktuálne trendy. Svojim nezameniteľným štýlom, v ktorom sa spája nenútenosť s kvapkou výstrednosti, si získal srdcia miliónov žien a mužov po celom svete. Rovnako ako jeho modely, aj kozmetika a parfumy  sú synonymom pre kvalitu, nadčasovosť a úspech. V módnej dielni budú deti hľadať nápady od tejto známej osobnosti v módnom priemysle v pavilóne Foxtrot v Kasárňach/Kulturparku 29. januára 2019 spolu s lektorkou Janou Polak. Stretnú sa o 17:00 hod.