Mikuláš s VIVOU: Anjel Dominik a čerti – rozprávkový muzikál

Dátum a čas:
piatok - 07. 12. 2018 - 14:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Súkromná základná umelecká škola VIVA Zádielska v spolupráci s umeleckou agentúrou CK Fany pozývajú všetky dobré aj tie menej dobré deti na tanečnú rozprávku Anjel Dominik a čerti. Podujatie Mikuláš s VIVOU sa uskutoční 7. decembra o 16:00 a 18:00. Predstavia sa deti SZUŠ a študenti Súkromného konzervatória Zádielska.

Rozprávku sa rozhodli uviesť znovu po desiatich tokoch. V roku 2002 nahral Slovenský rozhlas Košice krásny rozprávkový muzikál Vladimíra Puchalu s názvom Vianočné darčeky, mucha a štyria čerti. O dva roky prišiel nápad Martina Masloviaka z umeleckej agentúry FANY na tanečné naštudovanie rozhlasovej rozprávky Anjel Dominik a čerti. Na réžiu oslovil Petra Raševa, choreografiu vytvorila Katarína Solárová-Sninská, tancovali deti zo Súkromnej školy Kataríny Solárovej-Sninskej a Tanečného štúdia „S“. Do roku 2008 sa odohrali desiatky predstavení a rozprávku videli stovky deti.

Autorom námetu a textov piesní je Vladimír Puchala, hudbu skomponoval Marián Čekovský a postavu anjela Dominika naspieval a nahovoril Igor Timko a deti z Detskej rozhlasovej dramatickej družiny.

Vstupné: 5 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.