Míľa pre mamu – Deň matiek

Dátum a čas:
sobota - 12. 05. 2018 - 8:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Hlavnou myšlienkou zábavného dopoludnia pre širokú verejnosť Míľa pre mamu je prejsť symbolickú míľu a vzdať tak úctu mamám. Všetci spoločne povieme ĎAKUJEM, ŽE SI MAMA v sobotu, 12. mája, v Kasárňach/Kulturparku. Poďakujeme všetkým mamám za ich lásku, obetavosť a trpezlivosť. V poradí už 15. ročník organizuje v Košiciach Rodinné centrum Stonožka v spolupráci s Knižnicou pre mládež mesta Košice LitPark.

Najmenší účastníci sa môžu okrem míľovej prechádzky tešiť na bohatý program, ktorý odštartuje o 10:00 hod. a potrvá do 13:00 hod. Súčasťou podujatia  bude vytvorenie srdiečkovej reťaze, ktorá v sebe ponesie odkaz úprimnej lásky a vďaky obetavej mame. Registrácia je bezplatná a započítava sa do celoslovenského počtu účastníkov Míle pre mamu.

PROGRAM:
10:00 PACI PAC
10:45 Baby Latino Dance s Luckou
11:10 Barborka Chvojková – Halelujah pre mamu
11:15 detské tanečné štúdio Myšulienky
11:35 príprava na škôlku Stonožka
11:45 slávnostný štart symbolického pochodu Míľa pre mamu
12:00 Ujo Ľubo – divadielko Ako išlo vajce na vandrovku
12:45 Minidisco s ujom Ľubom

Sprievodné aktivity:
spoločenské hry, burza kníh a tvorivé dielničky s knižnicou Litpark, srdiečková reťaz, maľovanie na tvár, tombola, kolotoč, skákací hrad, maskoty, balónová show, Ovocníčkovo s Fajne potraviny, SenziStonožka, MiniŠportovec,  MiniHudobník, MiniAteliér, MiniVedec, vláčik, MiniDivadielko, Montessori klub, Hocus Lotus – personálne poradenstvo pri návrate do práce

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.