Miľa pre mamu – zábavné podujatie pre deti

Dátum a čas:
sobota - 13. 05. 2017 - 10:00 - 13:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Poď s nami do rozprávky osláviť spoločne Deň matiek. Na tradičné podujatie Míľa pre mamu pozýva všetky deti rodinné centrum Stonožka do Kasární/Kulturparku 13. mája od 10:00 do 13:00 hod.  Symbolicky poďakujú všetkým mamám za ich lásku, obetavosť a trpezlivosť.

Chýbať nebude ich obľúbený ujo Ľubo, ktorý príde s rozprávkou Janko Hraško. Kozu odratú a ježa privedie Divadlo hudby a potom sa tí najmenší vyšantia na minidisco s ujom Ľubom. To ale zďaleka nie je všetko. Mamičky prikrášlia skúsené kozmetičky, o popôrodnej diastáze im bude prednášať Monika Šrenkelová a ich ratolestiam vyšetria zrak prístrojom Plusoptix.

Zábava bude pokračovať tanečnými vystúpeniami, tvorivými dielňami, športovými súťažami, postavený bude nafukovací hrad, drevený kolotoč a deti isto zaujme balónová show. Kto bude chcieť vyzerať inak ako zvyčajne, môže si nechať pomaľovať tvár. Do parku zavítajú aj hasiči a policajti. Nuda naozaj nehrozí. Zostáva si už iba priať, aby všetko vyšlo podľa predstáv, hlavne slnečné počasie. Dážď by sa mal parku vyhýbať na míle. Táto totiž patrí mamám a ich detičkám.

Podujatie bolo podporené z grantovej schémy na podporu rozvoja kultúry v Košiciach.

Vstup: zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

2 Responses to Miľa pre mamu – zábavné podujatie pre deti

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.