Módna kaviareň so Zuzanou Hakovou

Dátum a čas:
streda - 21. 09. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


V Módnej kaviarni v pavilóne Papa v Kasárňach/Kulturparku bude o dianí v slovenskej a svetovej móde diskutovať známa košická módna návrhárka Zuzana Haková, ktorá patrí medzi slovenskú špičku. Návštevníkom porozpráva o najnovších módnych trendoch a dojmoch z Fashion Week vo Viedni, na ktorom sa prezentuje so svojimi modelmi. Stretnutie s ňou sa uskutoční 21. septembra o 18:00 hod.   

Vzťah k dizajnu sa u tejto uznávanej a etablovanej tvorkyne módy prejavil už v detstve kreslením, navrhovaním oblečenia a domčekov pre bábiky. Neskôr začala navrhovať vlastné oblečenie a interiérový dizajn. Záujem okolia o jej tvorbu podporil myšlienku, že touto cestou by mala ísť. Prvé nositeľné návrhy sa začali rodiť na základnej škole, keď ju babička naučila štrikovať a ona začala s hrdosťou nosiť svoj výtvor. Spočiatku sa módnemu návrhárstvu venovala amatérsky, v posledných rokoch stále viac a viac túžila začať profesionálnu kariéru. V súčasnosti jej modely pútajú pozornosť na módnych mólach, kde žne úspechy. Jej tvorba sa vyznačuje najmä odvážnymi modelmi geometrických tvarov.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.