Módna nováreň – workshop

Dátum a čas:
piatok - 11. 03. 2016 - 14:00 - 18:00

Miesto konania:
Výmenník Važecká


Dá sa vlastniť všetky typy šiat na každú príležitosť? Čo robiť, ak sa móda mení tak rýchlo a všetky chceme vyzerať štýlovo? Pri troche šikovnosti, predstavivosti a niekoľkých rafinovaných trikoch od módnej návrhárky Ľudmily Žoldákovej to nemusí byť až taký problém. Stačí sa inšpirovať na workshope Módna nováreň 11. a 12. marca. 

b002a828e5d65d99260b3b87fb3cbdb0Každá z nás má vo svojom šatníku obľúbený kúsok, ktorého sa nevie vzdať. Máme rôzne dôvody. Spomienky na ľudí, od ktorých sme ich dostali alebo na krajiny, odkiaľ sme si ich priniesli alebo sme ich jednoducho museli mať, a nahovárali sme si, že do nich časom schudneme… Teraz je tu príležitosť pretvoriť tieto obľúbené kusy oblečenia a dať im nový život. S nápadmi a návodmi, ako na to, pomôže skúsená Ľudmila Žoldáková, ktorá stojí za módnou značkou LU:KA fashion.

Workshop je určený pre všetky ženy, ktoré chcú vlastniť originálny, jedinečný a netradičný model a nechýba im odvaha na zmenu.

„Tí, čo prídu, by si mali priniesť nejaké staré oblečenie, ktoré už je možno nemoderné, ale páči sa im farba či vzor.  Poradím im a navrhnem postupy, premeny a zmeny. Techniky, ktoré sa dajú použiť sú vyšívanie, aplikácie, korále, koláž, zmena strihu, riasenie, prestrihávanie a veľa ďalšieho,“ hovorí dizajnérka.

Módna nováreň sa koná 11. marca od 16:00 do 20:00 a 12. marca od 9:00 do 13:00.

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.