Módna prehliadka VYVA: Ikony

Dátum a čas:
sobota - 16. 04. 2016 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, Galéria Alfa


Módna značka VYVA, ktorú vytvorila skupina obyvateliek zo Sídliska Nad jazerom na workshopoch vo Výmenníku Važecká pod vedením Jany Bučkovej, sa opäť predstaví na módnej prehliadke v Galérii Alfa v Kasárňach/Kulturparku 16. apríla.

VYVA1.jpegVYVA (skratka Výmenníka Važecká) vznikla v rámci komunitno-umeleckého projektu Z ulice. V najbližšej módnej show VYVA predvedie príbeh, ktorý definuje niekoľko významných ženských ikon. Práve ony sa stali inšpiráciou pre vznik nových spoločenských modelovNa móle uvidíme ikony ako Coco Chanel, Katarína Veľká, Jackie Kennedy, Mária Antoaneta či Anna Karenina a ďalšie, ktoré sú symbolmi nielen úžasných žien s odhodlaním, ale aj ikonami symbolizujúcimi krásu, odvahu a prirodzenú ženskú silu.

„Prehliadka prinesie sériu dobových príbehov, ktoré rozpovieme na móle cez celkom nové modely, inšpirované jednotlivými postavami. VYVA opäť podrástla, a to čo predvedie na nadchádzajúcej prehliadke ju bezpochyby posúva v kvalitatívnej rovine na plnohodnotnú módnu značku a krásnu sériu kompaktnej kolekcie,“ uviedla autorka projektu.

Vstupné: 1 € predpredaj/2 € na mieste

http://ticketware.eu/p/3hok


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.