Módna show vo Výmenníku Važecká

Dátum a čas:
utorok - 09. 09. 2014 - 13:30 - 17:00

Miesto konania:
Výmenník Važecká


Výmenník Važecká na Sídlisku Nad jazerom sa dnes premení na módny salón. Dominovať mu bude značka VYVA. Skvelá módna show bude doplnená kresby a módne návrhy,  ktoré predchádzali vzniku módnej kolekcie. Vystavené budú aj tradičné kroje, ktorými sa pri tvorbe nechali inšpirovať obyvateľky sídliska pod vedením Jany Bučkovej.

Večer bude venovaný práve prezentácii jedinečných módnych výtvorov a zaujímavých kúskov odevov značky VYVA. Jeho súčasťou bude aj vystavenie všetkých spracovaných kresieb, skíc a návrhov, ktoré viedli k samotnému vytvoreniu výslednej kolekcie. Návštevníci uvidia aj ľudové kroje z obce Jakubany,  ktoré boli ženám, zoskupených okolo Jany Bučkovej, inšpiráciou.

Prehliadka vo výmenníku bude doplnená o vokálny spev v podaní ľudového folklórneho súboru Ďatelina. Cieľom organizátorov je aj pomocou sluchového zmyslu podčiarknuť atypické spojenie tradícií a moderného štýlu, ktorým je značka VYVA charakteristická.

 Program:

15:30     

Tvorivý workshop s módnymi blogerkami
ako napojenie na výstavu „Tradícia v uliciach“

17:00       

Vernisáž VIVAT VYVA-  predstavenie návrhov a
skíc módnej kolekcie, prezentácia videa o projekte
17:30       

Módna prehliadka VYVA spojená s vystúpením
folklórnej skupiny Ďatelina

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.