MOVE FEST Košice: ALLES a Shake it off

Dátum a čas:
sobota - 22. 08. 2020 - 16:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V rámci 3. ročníka festivalu súčasného tanca, nového cirkusu a fyzického divadla MOVE FEST Košice sa v areáli Kasární/Kulturparku uskutočnia 22. augusta 2020 dve podujatia. O 16:00 hod. bude detské predstavenie ALLES a o 17:30 voľné tancovanie Shake it off s DJ.

ALLES je robiť všetko súčasne. Pomocou hlasu a tela sa Angela Peris a Koldo Arostequi (ES) transformujú na vodu, zemetrasenie alebo vrtuľníky. Spievajú piesne, jazdia na rytmoch hip hopu, roztopia podlahu, aby ju premenili na harfu a ako ozvenu počuť aj piestne Carmen Mirandovej Vesmír je obrovský a Angela a Koldo ho oslavujú rytmickým a dynamickým spôsobom.

Tanečné predstavenie ALLES sa hralo viac ako 150-krát v 10 krajinách, napr. Hommik Festival (Estónsko), Imaginate Festival (Škótsko), Krokkus Festival Hasselt a Kopergietery (Belgicko), Festival Starcke Stucke, Tanzhaus NRW a Think Big Festival (Nemecko), Danstationen Malmó (Švédsko), Casa Encendida a Teatro Pradillo (Madrid), Festival Swoop (Dánsko) Divadlo Kikker (Utrech, Holandsko).

Predstavenie je určené pre detské publikum od 4 rokov.

Potom návštevníkov čaká hodinové voľné tancovanie Shake it off s DJ . O hudbu sa postarajú Ela (Citronela Sound) & Jammar (CB Sound). Na tanečnom stretnutí je požitie alkoholu zakázané. Ide o vytancovanie sa zo všetkého stresu, napätia, zlého a privodenie si pocitu uvoľnenia a dobrej nálady. Podujatie sa začne 10-minútovou prípravou na tanec a skončí sa 10-minútovým uvoľňovacím cvičením a reflexiou. Viesť vás bude tanečný lektor z PST – Priestoru Súčasného Tanca.

Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupenky:

https://www.movefest.sk/alles

https://www.movefest.sk/shake-it-off


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.