Music KidLab: Hry s rytmom

Dátum a čas:
streda - 13. 01. 2016 - 14:30 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Stredy patria v Kasárňach/Kulturparku deťom, ktoré sa chcú venovať hudbe. Pravidelné workshopy Music KidLab pokračujú aj v januári. Ich témou budú Hry s rytmom. Počas nich skúsený lektor Róbert Egreši rozvíja hudobné zručnosti detí, ich hudobnú pamäť a predstavivosť. Podujatie je vhodné od štyroch rokov.  Pravidelné stretnutia sa konajú v budove Bravo na  2. poschodí.

Cieľom je rozvinúť záujem a vnímavosť k umeniu, a to nielen hudobnému, usilovať sa o rovnováhu medzi racionálnym poznávaním a emocionálnym zážitkom, podnietiť intuíciu a fantáziu a vychovávať milovníkov umenia hravou formou.

Hudobné stretnutia voľne nadväzujú na cyklus Potulky svetom rytmov, počas ktorého deťom predstavili jednoduché etno nástroje a nástroje Orffovho inštrumentára.  Formou hier s rytmom sa u nich rozvíja muzikálnosť , jemná motorika, schopnosť prejaviť sa a aktívne reagovať. Súčasťou pravidelných workshopov  je aj výroba vlastných hudobných nástrojov, na ktorých sa najmenšie hudobné talenty naučia hrať.

Ďalšie hudobné podujatie bude 13. januára so začiatkom o 16:30 hod.

Vstupné: 1 €

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.