Music KidLab – hudobný workshop

Dátum a čas:
streda - 07. 10. 2015 - 14:30 - 16:30

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Cieľom pravidelných workshopov Music KidLab je rozvinúť záujem a vnímavosť k umeniu, a to nielen hudobnému, usilovať sa o rovnováhu medzi racionálnym poznávaním a emocionálnym zážitkom, podnietiť intuíciu a fantáziu a vychovávať milovníkov umenia hravou formou. Zámerom je vyvolať tvorivú aktivitu detí a ich radosť z objavovania hudobného krásna.

Aj v jeseni sú pripravené hudobné workshopy, počas ktorých skúsený lektor  Róbert Egreši a jeho hostia budú rozvíjať hudobné zručnosti detí, ich hudobnú pamäť a predstavivosť. Podujatie je vhodné pre deti vo veku od 4 rokov. V rámci cyklu Oživené rozprávky pokračuje workshop témou Austrálske mýty a rozprávky. Rozprávanie a čítanie príbehov a rozprávok budú deti dotvárať zvukmi. Použijú na to jednoduché etno nástroje (chrastidlá, paličky, dažďové palice, triangel…). Kombinovať budú spoznávanie a používanie hudobných nástrojov s čítaným alebo prerozprávaným príbehom.

Stretnutie sa uskutoční 7. októbra od 16:30 do 18:30 hod. v budove Bravo Kasární/Kulturparku. Deti si zahrajú na domorodom nástroji didgeridoo.

Vstupné: 1 €

Celoročná permanentka: 20 €

Permanentka na jednotlivé tematické celky: 3 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.