Music KidLab – V austrálskej buši

Dátum a čas:
streda - 04. 11. 2015 - 14:30 - 16:30

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Cieľom pravidelných workshopov Music KidLab je rozvinúť záujem a vnímavosť k umeniu, a to nielen hudobnému, usilovať sa o rovnováhu medzi racionálnym poznávaním a emocionálnym zážitkom, podnietiť intuíciu a fantáziu a vychovávať milovníkov umenia hravou formou. Zámerom je vyvolať tvorivú aktivitu detí a ich radosť z objavovania hudobného krásna.

Hudobné workshopy, ktoré vedie skúsený lektor Róbert Egreši a jeho hostia, rozvíjajú hudobnú zručnosť detí, ich hudobnú pamäť a predstavivosť. Podujatie je vhodné pre deti vo veku od 4 rokov. Ďalšie stretnutie v rámci cyklu Potulky svetom rytmov na tému V austrálskej buši, kde sa naučia jednoduché základy hry s rytmom, zoznámia sa s rytmickými nástrojmi a zahrajú si v skupine, sa uskutoční v budove Bravo Kasární/Kulturparku 4. novembra od 16:30 do 18:30 hod.  Deťom predstavia austrálsky nástroj didgeridoo, na ktorom si aj zahrajú.

Vstupné: 1 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.