Nábor do ochotníckeho divadla

Dátum a čas:
pondelok - 03. 03. 2014 - 14:00 - 16:00

Miesto konania:
Výmenník Obrody


0000004488-671835-portret-van-een-man005 (1)Máte chuť zahrať si v divadelnom predstavení? Poznáte vo svojom okolí niekoho, kto prekypuje hereckým talentom? Aby ste sebe alebo niekomu inému splnili sen, nemusíte mať vyštudovanú Vysokú školu múzických umení.

Projekt SPOTs v spolupráci s Michalom Magurom pripravili možnosť zapojiť sa do úplne nového ochotníckeho divadelného súboru. Názov, ako aj čas stretnutí sa bude odvíjať od vzájomnej dohody. Rovnako aj predstavenie bude ušité na mieru účinkujúcim. Postará sa o to práve Michal Magura, ktorý už spolupracoval s ochotníckym divadlom KrasoDiva v Krásnej nad Hornádom. Toto umelecké teleso odohralo dve jeho celovečerné hry s názvom  Pozemský raj  a  Bordel s.r.o.

Ak vás ponuka zaujala, príďte 3. marca do Výmenníka Obrody o 16:00. Spodná veková hranica je stanovená na 12 rokov. Horná hranica nie je, pretože ako povedal Michal Magura, vek nie je dôležitý, ale láska k divadlu a chuť hrať.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.