Nájdi sa so zvieratkom z útulku

Dátum a čas:
nedeľa - 09. 10. 2016 - 8:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Charitatívna akcia Nájdite sa so zvieratkom z útulku sa po prvý raz uskutočnila v Košiciach v apríli tohto roku, Projekt vznikol preto, aby pomáhal tým, ktorí si sami pomôcť nemôžu – opusteným zvieratám. Stále je ich dosť a hľadať si svoj nový domov prídu aj 9. októbra. Snáď si toho svojho nájdete aj vy na bielom námestí pred Kasárňami/Kulturparkom medzi 10:00 – 17:00 hod. Možno práve tam spoznáte najlepšieho priateľa človeka a adoptujete si ho.

„Útulkáči“ pricestujú z Košického a Prešovského kraja. Prezentovať sa budú Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Košice, útulok Cesta za domovom Poprad, OZ Otvorme srdcia Veľký Krtíš, OZ Pomoc psom Strážske, OZ Ňufák Kysak, Malá farma Košice a OZ Pomoc psíkom na východnom Slovensku Veľké Kapušany. Moderátori predstavia ich príbehy, aby si rodiny mohli vybrať zvieratko, ktoré im najviac sedí a osloví ich. K dispozícii budú aj odborníci, ktorí pomôžu pri výbere alebo poradia, ako sa im dá pomôcť aj inak ako adopciou – venčením, dobrovoľníctvom, darom, dočasnou starostlivosťou, kým si nenájdu svoj trvalý domov.

Akcia má bohatý sprievodný program, zameraný na ochranu prírody a zvierat, súťaže pre deti a pod. Deti sa môžu tešiť na Agility show, zavítajú medzi ne mimoni a bude aj koncert skupiny The Paul Project.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.