Nájdi sa so zvieratkom z útulku

Dátum a čas:
sobota - 02. 04. 2016 - 7:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nájdite sa so zvieratkom z útulku je charitatívna akcia, ktorá sa bude konať 2. apríla  po 15-krát, avšak po prvý raz v Košiciach na bielom námestí v Kasárňach/Kulturparku od 10:00 do 17:00 hod.

Nájdite sa je“ľudsko-zvieracia zoznamka”, inými slovami povedané, príležitosť pre rodiny, ktoré si chcú adoptovať opustené zvieratko, ale boja sa ísť do útulku alebo sa inak nevedia odhodlať. Na Nájdite sa! k nim na jeden deň pricestujú „útulkáči“ z celého Košického a Prešovského kraja, ktorí hľadajú domov a ktorých by inak Košičania nemali šancu spoznať. Útulky i jednotlivé zvieratká predstavia moderátori aj s ich príbehmi, aby si tak mohli rodiny lepšie vybrať zvieratko, ktoré k nim najviac sedí. K dispozícii budú aj odborníci, ktorí pomôžu pri výbere zvieratka či poradia, ak už nejaké zvieratko máte. „Útulkáčom“ možno skvele pomôcť aj inak ako adopciou – venčením, dobrovoľníctvom v stánkoch útulkov, rozhodnutím poskytnúť veľmi cenný dar – dočasnú starostlivosť, kým sa nenájde zvieratku trvalý domov, vecným či iným darom.

Akcia má aj bohatý sprievodný program, zameraný na ochranu prírody a zvieratká, súťaže pre deti a pod. Rodiny tak strávia aktívny a veselý deň spolu v parku. Vítaní sú aj vaši psíkovia, môžete prísť na koncert či len tak  stráviť čas v príjemnej spoločnosti. Akcia sa teší mimoriadnej priazni médií či známych osobností, ktoré s útulkami spolupracujú (Kristína Farkašová, Erika Judínyová, Lucia Hablovičová, Zdenka Predná, Sima Martausová, Michal Sabo, Matúš Krnčok, Eňa Vacvalová, Zuzka Haasová, Hanka Gallová a mnohí ďalší).

havko


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Nájdi sa so zvieratkom z útulku

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.