Nájdite sa! (so zvieratkom z útulku)

Dátum a čas:
nedeľa - 07. 07. 2019 - 10:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Charitatívna akcia Nájdite sa! /so zvieratkom z útulku) sa v Košiciach uskutoční aj tento rok.  Projekt vznikol preto, aby pomáhal tým, ktorí si sami pomôcť nemôžu – opusteným zvieratám. Stále je ich dosť a hľadať si svoj nový domov prídu aj 7. júla  2019. Snáď si toho svojho nájdete aj vy na bielom námestí pred Kasárňami/Kulturparkom medzi 10:00 – 16:00 hod. Možno práve tam spoznáte najlepšieho priateľa človeka a adoptujete si ho.Podujatie bude moderovať známy moderátor Binďo.

Počas dňa je pripravený bohatý program. Pripravená je pesničková šou pre detičky Tom a Elo, vystúpi spevák André, hudobný producent a spevák Paul Project a speváčka zo súťaže The Voice Česko – Slovensko Tya.

So svojimi zverencami prídu „útulkáči“ z OZ Psy ulice, UVP Košice, Malá farma Košice, OZ Pomoc psíkom na východnom Slovensku, Útulok šťastný psík, Útulok pre psíkov Michalovce, Cesta za domovom a Na konci sveta.

Na dobročinnej akcii si vypočujete príbehy jednotlivých zvierat, aby si rodiny mohli vybrať také, ktoré ich najviac osloví. K dispozícii budú aj odborníci, ktorí pomôžu pri výbere alebo poradia, ako sa im dá pomôcť aj inak ako adopciou – venčením, dobrovoľníctvom, darom, dočasnou starostlivosťou, kým si nenájdu svoj trvalý domov. Zostáva veriť, že mnohé z nich sa už do útulku nevrátia, ale k rodinám, ktoré sa o ne postarajú s láskou.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.