Nájdite sa so zvieratkom z útulku

Dátum a čas:
nedeľa - 23. 09. 2018 - 10:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Opäť sa stretneme, aby sme pomohli a urobili super deň našim kamarátom z útulkov. Na ďalšom stretnutí Nájdite sa, ktoré sa uskutoční v nedeľu, 23. septembra, o 10:00 – 16:00 hod. na bielom námestí pred Kasárňami/Kulturparkom, príde predstaviť svojich štvornohých zverencov bez domova osem zariadení z východu Slovenska.

Ponúkať psíky na adopciu budú Útulok UVP Košice, Malá farma Košice, OZ Psy ulice, Útulok Michalovce, Prešovskí havkáči, Útulok Šťastný psík, OZ pomoc psíkom na východnom Slovensku a Záchranná stanica Animal – posledná šanca na život.

Príďte sa zabaviť, zoznámiť sa a zaľúbiť sa. A možno sa vaša rodina rozšíri o ďalšieho člena, o ktorého sa budete s láskou starať. Počas adopčného dňa je pripravený bohatý program, v ktorom vystúpia Tom a Elo, speváčka Timea Lacová, Mimoni dance show, speváčka TYA a Paul Project. Môžete sa tešiť aj na maskotov ako macko Kubík, Šmolkovia, Mimoni. Pre detičky nebude chýbať nafukovací hrad na skákanie, maľovanie na tvár a tvorivé dielne.

Na podujatí Nájdite sa bude odovzdávať cena pre záchrancov zvierat z radov bežných ľudí Animal Hero Slovakia/Srdce pre zvieratá, ktorú dostane statočný oznamovateľ týrania fenky Elizabeth.

Vstup voľný

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.