Nedeľné kino: Blikajúce svetlá

Dátum a čas:
nedeľa - 25. 09. 2016 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Filmového diváka poteší v Nedeľnom kine v Kasárňach/Kulturparku 25. septembra o 19:30 svieža inteligentná komédia ozdobená presvedčivým herectvom Blikajúce svetlá.

Hrdinovia filmu sa volajú Torkild (Soren Pilmark), Arne, Peter a Stefan. Očividne ide o malé ryby – seriózny gangster predsa nemôže existovať bez prezývky. Napríklad “Faeran” (Peter Anderson) – chlapík s takou prezývkou si môže dovoliť prikvitnúť nepozvaný na Torkildovu oslavu, zbiť ho a nakázať mu ukradnúť kufrík z rezidencie gréckeho diplomata. Torkildovi a ostatným ostáva len poslúchnuť. Keď však zistia, že v kufríku je pár miliónov dánskych korún, vodca gangu Torkild rozhodne, že s nimi utečú do Barcelony a zavesia remeslo na klinec. Pri úteku sa im ale rozbije auto a skončia v polorozpadnutom dome kdesi v lese, ktorý bol reštauráciou. Rozhodnú sa zrekonštruovať ho. Keď si štyria druhotriedni gangstri založia reštauráciu, môže to dopadnúť všelijako…

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.