Nedeľné kino: Short Skin

Dátum a čas:
nedeľa - 11. 09. 2016 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nedeľné kino prinesie 11. septembra do Kasární/Kulturparku taliansku komédiu. Hrdinom snímky Short Skin je sedemnásťročný citlivý mladík Edorado, ktorý má, ako už názov napovedá, problém s fimózou (zúžením predkožky). Táto skutočnosť ho výrazne limituje v sexuálnych dobrodružstvách, ktoré ho momentálne zaujímajú najviac. Režisérov inteligentný mix humoru a dramatickosti ťaží z civilného realistického scenára a znamenite vystihuje mužskú zraniteľnosť. Short Skin ponúka odľahčenú zábavu, ale zároveň nás učí čosi podstatné o odvahe, improvizácii a prekonávaní vlastnej neistoty.

Edovi sa zdá, akoby bol pohlavný styk tým najdôležitejším na svete. Jeho najlepší priateľ o ničom inom nerozpráva. Neustále vymýšľa, ako a s kým konečne prísť o poctivosť. Ešte aj jeho mladšia sestra bez prestávky hovorí len o sexe. Neustále hľadá sexuálnu partnerku pre štvornohého rodinného miláčika. A do toho sa odrazu do susedstva vracia Bianca – jeho dávna láska, ktorá však už čoskoro odcestuje študovať do zahraničia. Edo vie, že v jeho prípade bude všetko omnoho zložitejšie. Podarí sa mu svoj problém vyriešiť inak, než podstúpením obávanej operácie? A je diagnóza skutočne tým jediným, čo mu bráni na ceste za šťastím?

Film  talianskeho debutanta Duccia Chiariniho je úsmevnou sondou do života plachého a vnímavého mladíka, ktorý sa snaží porozumieť sám sebe aj medziľudským vzťahom vo svojom okolí.

Vstupné: 2 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.