Nepohodlná osoba tour: Katarzia – koncert

Dátum a čas:
sobota - 08. 12. 2018 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na turné s názvom Nepohodlná osoba sa vydala textárka, skladateľka a producentka Katarzia (Katarína Kubošiová), ktorá už v minulosti ukázala, že sa nebojí experimentovať a posúvať svoju tvorbu do nových dimenzií. Určite má dôvod podeliť sa so svojimi priaznivcami o svoje najnovšie úspechy, ktoré za posledné obdobie dosiahla a predstaviť ešte nevychladnutý album Antigona. Jednou zo zastávok sú aj Košice a vidieť ju naživo budú môcť jej fanúšikovia 8. decembra o 20:00 hod. v Kasárňach(Kulturparku. Turné absolvuje spolu s producentom Jonatánom Pastirčákom, známym tiež ako Pjoni alebo Isama Zing a audiovizuálnou umelkyňou Kateřinou Blahutovou, nazývanou Katla.

Katarzia napísala hudbu pre hru Slovenského národného divadla Antigona, za čo autori získali prestížne ocenenie Dosky za najlepšiu scénickú hudbu. Silný príbeh odvážnej ženy napísal Sofokles viac ako štyristo rokov pred našim letopočtom, no stále si udržuje svoju aktuálnosť. Divadelné skladby tvoria základ albumu, na ktorom sú aj ďalšie autorské piesne. Oproti predchádzajúcemu Agnostika sa najnovší nosič vyznačuje čisto elektronickou produkciou s minimalistickým zvukom a spevom hraničiacim s rapom.

Vstupné: 13 € (predpredaj.sk)

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Nepohodlná osoba tour: Katarzia – koncert

  1. Branislav Ondruska

    Taato stranka je jedna smutna katastrofa asi ako bufet v K13 bez sortimentu s personalom co sa musi za niekoho citit trapne a krcit plecia
    VELKA HANBA ZA VELKE PENIAZE

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.