Nocadeň: Auróra – koncert

Dátum a čas:
piatok - 09. 10. 2020 - 19:00 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jedna z najvýraznejších slovenských hudobných skupín Nocadeň z Košíc , ktorá je charakteristická svojim nezameniteľným skladateľským rukopisom predstaví na domácej scéne v Kasárňach/Kulturparku svoj najnovší album  zo záveru minulého roka s názvom Auróra. Okrem pre nich typických kvalitných textov platňa prináša aj trochu zmenený zvuk. Kapela sa nebála experimentovania a v oveľa väčšej miere je na nosiči zastúpená elektronická zložka. Svoj odložený koncert z apríla plánujú odohrať 9. októbra 2020. 

Odkedy sa bratia Rasťo (spev) a Róbert (gitara) Kopinovci rozhodli založiť v roku 1997 kapelu, prešlo už veľa času. Stále sa však Nocadeň teší veľkej popularite a vypredaným sálam. Single z albumu ako Tváre či Svitanie alebo Architekti šťastia sa ešte pred vydaním zaradili medzi najhranejšie skladby v rozhlasovom vysielaní a už niekoľko mesiacov rezonujú v ušiach poslucháčov. Teraz si to vychutnajú live. Bratom priniesla Auróra aj nomináciu na českú cenu Anděl. Či už s anjelom alebo bez neho, bezpochyby to bude skvelý koncert, ktorý ocení verné publikum.

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.