ZRUŠENÉ!!! Nocadeň: Auróra – koncert

Dátum a čas:
piatok - 09. 10. 2020 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V súvislosti s opatreniami na zamedzenia šírenia ochorenia COVID-19 bolo podujatie zrušené.  

Jedna z najvýraznejších slovenských hudobných skupín Nocadeň z Košíc, ktorá je charakteristická svojim nezameniteľným skladateľským rukopisom, musela ako všetky ostatné zrušiť svoj koncert z apríla a presunúť ho na jesenné mesiace. Svojim fanúšikom zahrá a zaspieva na domácej scéne v Kasárňach/Kulturparku s niekoľkomesačným oneskorením a predstaví svoj najnovší počin zo záveru minulého roka – siedmy štúdiový album s názvom Auróra. Zo štúdia si to plánovala namieriť rovno na koncertné pódium a predviesť sa naostro. Pandémia však zmenila ich plány. Nechýbali ale na otvorení Letného kina v AMFIKU, tentoraz už naživo.

Hudobný výstrel z Auróry zaznie až 9. októbra 2020 o 20:00 hod.  Strieľať sa však určite nebude do labutí, ale publikum si túto ikonickú skladbu isto vynúti. Okrem pre nich typických kvalitných textov platňa prináša aj trochu zmenený zvuk. Kapela sa nebála experimentovania a v oveľa väčšej miere je na nosiči zastúpená elektronická zložka.

Vstupné: 25 €

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.