Nocadeň – koncert

Dátum a čas:
piatok - 26. 10. 2018 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na jeseň to bude presne desať rokov, čo vyšiel kapele Nocadeň dnes už kultový album Ikony. Návrat k nemu v kombinácii s ich najväčšími hitmi budú môcť zažiť aj Košičania na unikátnom klubovom koncerte s názvom JESEŇ 2018 v Kasárňach/Kulturparku 26. októbra o 20:00 hod.

Isto si spomínate na známe hity, ktorých autormi hudby sú už tradične bratia Rasťo a Róbert Kopinovci. Album, ktorý núti poslucháča zamýšľať sa nad Rasťovými textami, otvára skladba Jeseň, ale ich fanúšikom nie sú neznáme ani ďalšie piesne Iba pár minút, Miluj omyly, Pulz pomaly slabne, Žalospev či V nočných svetlách II. Priestor dostala aj inštrumentálka s názvom CXXV. V závere znejú skladby Na čo asi myslíš? a Umriem pri tvojich nohách. To všetko si budete môcť s košickými hudobníkmi zanôtiť na koncerte a určite to zďaleka nebude všetko. Veď od toho času sa v dielni hudobníkov zrodilo veľa chytľavých piesní, ktoré radi zahrajú.

Vstupné: 15 € v predpredaji ticketportal.sk/20 € v deň podujatia

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.