Ochotnícky divadelný súbor Na skok: „Tri šestri“ (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
streda - 07. 07. 2021 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Ochotnícky divadelný súbor z Raslavíc Na skok príde pobaviť divákov na Leto v Kulturparku s predstavením „Tri šestri“ na motívy hry Antona Pavloviča Čechova Tri sestry podľa scenára a v réžii Martina Bašistu. Návštevníkom spríjemní stredajší večer pred kaviarňou Papa 7. júla 2021 o 19:00 hod.

V inscenácii sa predstavia tri sestry Irina, Máša a Oľga. Najstaršia Oľga je učiteľkou. Prostredná Máša je vydatá za učiteľa. Najmladšia Irina túži dospieť a byť pracovitá. Neustále snívajú len o tom, kedy spolu odídu do Ameriky. Sú nešťastné a túžia odísť za lepším životom. Vždy si však nájdu výhovorku, prečo odchod odložiť. Dookola sa „krútia“ vo víre času, ktorý im prináša príjemné chvíle, ale aj momenty, na ktoré by človek najradšej hneď zabudol.

Hra, založená na neschopnosti človeka urobiť krok vpred, je v šarištine a účinkujú v nej iba tri herečky. Dej je vsadený do bežného dedinského prostredia.

Vstup voľný

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.