Od abstraktného expresionizmu po postmodernu – prednáška

Dátum a čas:
utorok - 10. 08. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Richard Blaško pozýva do Kasární/Kulturparku na cyklus kunsthistorických seminárov Sprievodca moderným umením, ktoré vám pomôžu sa lepšie orientovať vo svete -izmov. Prednáška Od abstraktného expresionizmu po postmodernu, ktorá bude 10. augusta 2021 o 19:00 hod., je súčasťou projektu Košice 2.0. Pripravila ju Francúzska aliancia Košice v spolupráci s K13 – Košické kultúrne centrá.

Príďte si osviežiť a priblížiť krásny príbeh umenia 20. storočia. Tentoraz objavíme povojnový New York a pozrieme sa na zrod globálnej umeleckej scény.

Pridajte sa na cestu svetom moderny, ktorá vás prevedie impresionistickým Parížom, povojnovým New Yorkom a otvorí vám dvere do sveta súčasného umenia. Spolu si vysvetlíme všetky otázky, na ktoré ste sa báli opýtať pomocou voľnej diskusie počas prednášky. Slová ako abstrakt, koncept, performance, impasto a iné výrazy vás už viac neprekvapia pri potulkách galériou. Príďte si s nami osviežiť a priblížiť krásny príbeh umenia 20. storočia.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.