Okohra – interaktívna výstava pre deti

Dátum a čas:
streda - 11. 07. 2018 - nedeľa - 23. 09. 2018 - 10:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Medzinárodný dom umenia pre deti Bibiana opäť prekvapí najmä detských návštevníkov interaktívnej výstavy pod názvom Okohra.  A ako sú už zvyknutí, prostredníctvom nej vstúpia do sveta, v ktorom nájdu odpovede na mnohé otázky. V budove Bravo na prízemí v Kasárňach/Kulturparku nájdu aktivity, ktoré ich určite zaujmú. Chcete sa dozvedieť napríklad čo oko vidí a je celkom inak alebo čo oko nevidí a je to tam? Tak si to príďte overiť od 11. júla do 23. septembra.

Dieťa vstúpi do výstavných priestorov a stáva sa prieskumníkom. Texty ho nabádajú na overovanie toho, čo jeho oči vidia a inštalácia mu umožňuje nahliadnuť a ohmatať skutočnosť. Jednoduchá grafika neodpútava pozornosť dieťaťa a grafické prvky prirodzene navigujú návštevníka, kde sa má postaviť a kam sa pozrieť, aby bola videná ilúzia čo najdokonalejšia.

Otváracie hodiny: 10:00 – 18:00 okrem pondelka

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Načítanie mapy…

One Response to Okohra – interaktívna výstava pre deti

  1. Dobrý deň,
    včera sme vybrali na výstavu, píšete že je do 23.9.2018, ale už nebola, nakoľko sa demontovala. Škoda, mohli ste aktualizovať túto informáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.