ZMENA TERMÍNU!!! Olympic a Ivan Mládek – dvojkoncert

Dátum a čas:
utorok - 07. 09. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Koncert Ivana Mládeka a Olympicu sa presúva na jún 2022!!!

Je to jasná správa – dve legendy česko-slovenskej hudobnej scény vás prídu rozplakať i rozveseliť jedinečným koncertom. V Amfiteátri vystúpia 7. septembra 2021 o 19:00 hod. rocková legenda Olympic a country legenda Ivan Mládek. Zaspomínajte si na najväčšie hity Petra Jandu Slzy tvý mámy, Jasná zpráva, Okno mé lásky, Jak se lítá vzhůru, Želva, Dej mi víc své lásky a mnoho ďalších, ale aj na Mládekove – Jožin z bažin, Prachovské skály, Zobaly vrabce zobaly, igelitové obaly, Rychlík jede do Prahy či Linda. A zaspievajte si s nimi.

Skupina OLYMPIC je dlhé roky fenoménom československej populárnej, ale aj rockovej hudby. Ich piesne zľudoveli tak, že na žiadnej chatovačke, grilovačke, čundri či pri vatre sa nestalo, aby tam neodznel aspoň jeden ich hit, najčastejšie však šláger Slzy tvý mámy. Druhou legendou a neoddeliteľným fenoménom českej a československej hudobnej, ale aj zábavnej scény, ktorá sa postaví na to isté pódium, bude najznámejší československý hráč na bendžo, spevák, skladateľ, vtipkár a humorista, spisovateľ a maliar Ivan Mládek so svojim Banjo Bandom.

Vstupné: 25 € v predpredaji/30 € na mieste

Vstupenky online: 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.