Outbreak a Whos ´that kidz v krajine zázrakov – tanečné predstavenie

Dátum a čas:
sobota - 14. 12. 2019 - nedeľa - 15. 12. 2019 - 14:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Pri príležitosti 10. výročia založenia a najkrajších sviatkov roka – Vianoc pripravila Tanečná škola Outbreak a Whos ´that kidz dvojdňový program. Nechajte sa vtiahnuť do rozprávky o krajine zázrakov a zažite čarovný príbeh o tanečníkoch vo svete plnom magických momentov. Neobyčajné podujatie sa stane pastvou pre oči, uši a srdce. Strhne malých i veľkých divákov. Poďte s nimi zažiť zázračné chvíle 14. a 15. decembra o 14:00 a 17:00 hod. do Kasární/Kulturparku.

 Popoludnie je venované rodičom a rodinným príslušníkom členov tanečného domu, ale aj všetkým priateľom podujatí z dielne Outbreaku. Predstavením vás prevedú zázračné postavy lektorov. Vstupenky sú k dispozícii na recepcii tanečného centra na Gudernovej 3 alebo u lektora na ZŠ Staničná.

Jednu z najprestížnejších a najúspešnejších tanečných základní na Slovensku založili členovia legendárnej tanečnej skupiny Outbreak. Ako najlepší Street Dance v Košiciach sa venuje rozvoju talentu detí a mládeže organizovaním a podporovaním voľnočasových aktivít, tanečnej, umeleckej a spoločenskej výchove. Je významným centrom hudby, tanca a zábavy. Dosiahnutými výsledkami dokázal, že sa úspešná tanečná škola dá robiť inak.

Vstupné: 5 €/deti do 3 rokov zdarma bez nároku na miesto


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.