Outbreak: To sme my – tanečná show

Dátum a čas:
nedeľa - 05. 06. 2016 - 16:00 - 18:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Piaty ročník najväčšej show medzi školami pouličného tanca na Slovensku TO SME MY 2016, ktorý sa uskutoční 5. júna o 18:00 hod. v Kunsthalle/Hale umenia, je ďalšie pokračovanie významnej celovečernej spoločenskej a kultúrnej udalosti mesta Košice. Podujatie sa stalo vyhľadávaným a obľúbeným nielen medzi podporovateľmi tanečného centra, ale ja významnými osobnosťami, predstaviteľmi mesta, a širokou verejnosťou. Pripravuje ho kolektív profesionálnych lektorov a členov Tanečnej školy Outbreak. Súčasťou je živý koncert známeho hudobného hosťa, skvelá svetelná a zvuková show a podujatím bude sprevádzať známy moderátor a zabávač.

Okrem tanečníkov sa predstaví všetkým známa slovenská hudobná skupina so svojimi temperamentnými piesňami o láske a živote Igor Kmeťo & Band, ktorá má na svojom konte štyri platinové albumy. Zaznejú hity z najnovšieho albumu Ja som Funky.

Tanečná škola Outbreakb s viac ako 200 členmi je jednou z najväčších a najúspešnejších tanečných základní, zameraných na pouličné tance na Slovensku. Bilanciou šesťročného pôsobenia je 69 zlatých, 43 strieborných a 19 bronzových umiestnení na celoslovenských prehliadkach moderného tanca. Tanečná škola je úradujúcim 5-násobným majstrom a 5-násobným vicemajstrom Slovenska v medzinárodnej tanečnej organizácií a na svojom konte má niekoľko vzácnych ocenení, špeciálnych cien a hlavných cien poroty.

Pozvanie na show prijal aj zakladateľ tanečnej skupiny BDS Academy na Slovensku a v Čechách, pedagóg street dace technik, profesionálny tanečník, choreograf a lektor Fero Bodnár, ktorý tak ako predchádzajúce tri ročníky bude tanečno-hudobný večer moderovať.

Vstupné: 10 € predpredaj/15 € na mieste
 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.