Peter Balogh Orchestra: Filmová hudba

Dátum a čas:
piatok - 19. 01. 2018 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Počúvať filmovú hudbu je rovnako silný zážitok ako pozerať film, ktorý na pozadí dotvára hudba. Vyvolať silné emócie a spomienky na videné tituly vedia aj hudobníci bez filmového plátna. Večery filmovej hudby patria medzi veľmi obľúbené a navštevované formáty, ktoré vypredávajú sály bez ohľadu na to, či sa na pódiu objaví jeden interpret, viacerí alebo hoci celý orchester.

Štyria muzikanti sa budú snažiť zaujať publikum na koncerte v Kasárňach/Kulturparku 19. januára o 19:00 hod. Nové hudobné teleso Peter Balogh Orchestra, ktoré vzniklo počas uplynulého leta, má vo svojom portfóliu filmovú hudbu, salónnu, hudbu národov, celosvetové melódie či operety.

Zakladateľom a lídrom kvarteta je košický huslista Peter Balogh a jeho ďalšími členmi sú vynikajúci hudobníci zo Slovenska a Maďarska. Na klavíri hrá Drahuš Bango z Trnavy, na violončele Duka Elemér a na kontrabase Jozsef Ökrös, obaja z Budapešti.

Vstupné: 5 € v predpredaji/7 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Peter Balogh Orchestra: Filmová hudba

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.