ZRUŠENÉ!!! Peter Bič Project: Labyrint tour

Dátum a čas:
streda - 07. 10. 2020 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


V súvislosti s prijatými opatreniami na zamedzenie šírenia koronavírusu bolo podujatie presunuté na jar budúceho roka.

Pandémia koronavírusu skrížila plány aj košickej skupine Peter Bič Projekt, ktorá sa chystala vyraziť na turné po Slovensku. Na sklonku minulého roka vydala album Labyrint, ktorý chcela odprezentovať na koncertných pódiách v šiestich mestách. Ešte s tým budú musieť nejaký čas počkať. Svoj dlh priaznivcom ich hudby splatia na jeseň. Domácemu publiku zahrajú v Kunsthalle/Hale umenia 7. októbra 2020 o 19:00 hod.

Album obsahuje hneď niekoľko hitov, ktoré dobyli rebríček najhranejších skladieb v slovenských rádiách. Naživo je to vždy o inom. So singlami Nedívaj sa tak, Z výšky alebo piesňami s nádychom leta a pohody Láva či Čoskoro, ktorá sa na začiatku roka stala opäť najhranejšou v rádiách,  urobia radosť nejednému poslucháčovi. Kapela sľubuje, že isto zahrá aj úvodnú skladbu Poslednýkrát z televízneho seriálu Hniezdo, ktorú zložil Peter Bič s Tomášom Buranovským.

Peter Bič považuje novinku za veľmi osobný album pre každého člena kapely. Ponúka deväť piesní. Okrem už spomínaných aj skladby So mnou sa hráš, Stoj, Šťastie, Labyrint a Tichá pieseň.

Vstupné: 19 €

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.