Polievkový festival

Dátum a čas:
sobota - 07. 10. 2017 - 12:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Prvá októbrová sobota (7. 10.) bude od 14:00 hod. patriť jednému z najobľúbenejších podujatí v Košiciach – ochutnávke všakovakej chuti nášho mesta cez rôznorodé polievky. Svoje kulinárske umenie predvedú pred stovkami Košičanov v Kasárňach/Kulturparku amatérske súťažné tímy, z ktorých ten s najchutnejšou polievkou získa Zlatú lyžicu a profesionáli z oblasti gastronómie, ktorí navaria nesúťažné dobroty.

Polievkový festival umožňuje rôznym skupinám, komunitám či minoritám, ktoré v Košiciach žijú a tvoria, prezentovať svoju odlišnosť a rozmanitosť. Jeho základným cieľom je odstrániť bariéry medzi väčšinou a menšinami v našom meste a podporiť toleranciu a rozvoj vzájomných dobrých vzťahov medzi obyvateľmi metropoly východu.

Konzumné: 3 € v predpredaji/5 € v deň podujatia

Vopred  zakúpené vstupenky sa budú dať zameniť za žetóny na výdaj polievok od 4 .10 2017 – 6.10.2017 od 10:00 do 18:00 v Informačnom centre DELTA a 7. 10. od 12:00 na troch výdajových miestach.

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.