Polievkový festival

Dátum a čas:
sobota - 13. 10. 2018 - 11:00 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Akú rozmanitú chuť majú Košice, príďte okoštovať na Polievkový festival, ktorý ani tento rok nebude gurmánom chýbať. V Kasárňach/Kulturparku sa budú 13. októbra podávať všakovaké polievky a prezentovať rôznorodá kultúra národov a národností, žijúcich v tomto meste. Na degustáciu chutného jedla verejnosťou z kuchýň cudzokrajných i domácich je už pripravených vyše 40 súťažných tímov, ktoré navaria a ponúknu to najlepšie zo svojich tradičných receptov v snahe zaujať porotcov i všetkých „hladných“ návštevníkov. Dôležité je prísť načas. O 13:00 hod. sa začína kultúrny program a o 14:00  si môžete začať vychutnávať rôznorodosť nášho mesta v polievkach.

Polievkový festival umožňuje rôznym skupinám či komunitám, ktoré v Košiciach žijú, prezentovať svoju odlišnosť a rozmanitosť. Jeho základným cieľom je podporiť toleranciu a rozvoj vzájomných dobrých vzťahov medzi obyvateľmi metropoly východu.

Vstupné: 1 €/1 porcia polievky


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.