POP-ROCK a JAZZ Košice 2015 – súťaž ZUŠ

Dátum a čas:
utorok - 09. 06. 2015 - 6:30 - 15:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


VII. ročník celoslovenskej súťaže  skupín žiakov ZUŠ  POP-ROCK a JAZZ Košice 2015 a  III. ročník celoslovenskej  výtvarnej  súťaže „Vytvor obraz podľa textu svojej obľúbenej piesne“ sa uskutoční 9. júna od 8:30 hod. v Kasárňách/Kulturparku .

A4Do súťaže je prihlásených 184  účastníkov celoštátneho kola. Organizátorom podujatia je Základná umelecká škola Jantárová. Zapojilo sa 19 skupín  žiakov ZUŠ zo štyroch krajov Slovenska. V dopoludňajších hodinách budú súťažiť jazzové kapely a popoludní pop-rockové.V poprockovej hudbe sa predstavia skupiny zo ZUŠ Bernolákova, Jantárová a Miškovecká z Košíc, dve z Valalíkov, dve zo Sečoviec, 1 zo ZUŠ sv.Cecílie Sečovce, z Martina, Kremnice a Vranova nad Topľou. V jazzovej hudbe súťažia zoskupenia  z Trebišova, Zvolena, Giraltoviec, Prešova, z Požiarnickej a dve z Jantárovej z Košíc.

Sprievodným podujatím je celoslovenská výtvarná súťaž, ktorá je veľmi obľúbená a víťazné práce  budú vystavené v deň súťaže vo vstupných priestoroch budovy Alfa.

 Vstup: voľný

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.