Prachy, žúr a svetlo večné – rockový muzikál

Dátum a čas:
štvrtok - 17. 03. 2016 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Občianske združenie Paripa a Divadlo hudby uvedú 17. marca  o 19. hodine v Kasárňach/Kulturparku hudobnú premiéru hry Karola Horáka „Prachy, žúr a svetlo večné…

Rockový muzikál v dramaturgii a réžii Kataríny Obyšovskej  poukazuje na to, kam dokáže doviesť človeka závislosť na drogách, gamblerstve, alkohole… Nemilosrdné nastavenie zrkadla mnohým jedincom, ktorí si myslia, že neduhy, ktorým holdujú, ovládajú svet, ale nie je to tak. Naopak, každý, kto im prepadne, sa na nich časom stane závislý a jeho cesta vedie rovno do pekla.

Hudba, ktorej autorom je skladateľ , dramatik a producent Miňo Mojžiš, je nahratá  v štýle industrial rocku Music Theatre Orchestra. Hrajú členovia Divadla hudby, ktoré bolo založené v roku 2009. Aktívne začalo pracovať až v roku 2012. Počas svojej existencie sa vyprofilovalo ako hudobné muzikálové divadlo, zamerané na tvorbu pre deti a mládež. Je jediným tohto typu na Slovensku. Na svojom konte má divadelný súbor, ktorý tvorí 118 členov z rôznych oblastí kultúrneho a spoločenského života, viacero ocenení.

V dopoludňajších hodinách sa uskutoční predpremiéra pre školy. Predstavenie sa začína o 9:00, resp. o 11:00 hodine. Je nevyhnutné dohodnúť sa vopred na multimastra@gmail.com alebo na tel. čísle 0903 516 949. Vstupné pre žiakov: 3 € (je možné použiť kultúrne poukazy).

 Vstupné na večerné predstavenie:  5 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.