Prečítané leto 2021 s knižnicou: O jaskyniach (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
piatok - 30. 07. 2021 - 9:00 - 12:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Chcete mať spolu so svojimi deťmi okrem letných zážitkov aj tie knižné? Ak áno, zapojte sa spolu s Knižnicou pre mládež mesta Košice do projektu Prečítané leto 2021. Počas deviatich letných týždňov si môžete spríjemniť chvíle čítaním, hraním sa s knihami a v tvorivých dielňach. Zábavné piatkové dopoludnia môžete prežiť aj počas Leta v Kulturparku na rôzne témy. Piatou bude O jaskyniach. Tej sa budú deti venovať počas stretnutia v parku 30. júla 2021 od 9:00 hod. celé predpoludnie.

Do konca prázdnin na nich čakajú ďalšie zábavné dni, počas ktorých sú pripravené stále iné tematické okruhy a knižné tipy na čítanie: O dáždnikoch, O stopách, O zastávkach, O jazerách, O jaskyniach, O hradoch, O piknikoch a O vytrvalosti. Na každý týždeň je okrem kníh pripravených aj zopár nápadov na hry alebo aktivity. Tak nezostávajte s deťmi doma, ale príďte s nimi čítať a zabávať sa do parku.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.