Program filmového festivalu ART FILM FEST

Dátum a čas:
piatok - 18. 06. 2021 - nedeľa - 27. 06. 2021 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Program 28. ročníka Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest 23. – 27. júna 2021:

AMFITEÁTER

Superhit (FR)

23.6.2021, 21:30

High-tech startup (FR)

24.6.2021, 21:30

Darebák (FR)

25.6.2021, 21:30

Nekonečná noc (US)

26.6.2021, 21:30

Môj somárik, milenec a ja (FR)

27.6.2021, 21:30

KUNSTHALLE/HALA UMENIA

 

Oáza (RS, SI, NL, FR, BA) – súťažný film

23.6.2021, 20:00

Superhit (FR)

25.6.2021, 11:30

Luzzu (MT) – súťažný film

25.6.2021, 14:30

Sused (DE) – súťažný film

25.6.2021, 17:30

Pot (PL) – súťažný film

25.6.2021, 20:30

High-tech startup (FR)

26.6.2021, 11:30

Počúvaj! (PT, GB) – súťažný

26.6.2021, 14:30

Ľoška – lovec veľrýb (RU, PL, BE) – súťažný film

26.6.2021, 17:30

Rozkoš (SE, NL, FR) – súťažný film

26.6.2021, 20:30

Učiteľ (AT)

27.6.2021, 11:30

Nočná šichta (FR)

27.6.2021, 14:30

Ubaľ a zmizni (CZ, SK)

27.6.2021, 17:30

Darebák (FR)

27.6.2021, 20:30

KASÁRNE/KULTURPARK

Josep (FR, BE, ES)

23.6.2021, 17:00

Best of AZYL 2020

23.6.2021, 17:30

Perzské lekcie (RU, DE, BY)

23.6.2021, 20:00

Február (BG, FR)

23.6.2021, 20:30

Nočná šichta (FR)

24. 6.2021, 10:00

Oáza (RS, SI, NL, FR, BA) – súťažný film

24.6.2021, 10:30

Pustatina (IR)- súťažný film

24.6.2021, 13:00

Tak poďme! (IL, IT)

24.6.2021, 13:30

Jarná kvetinka (FR) – súťažný film

24.6.2021, 16:00

Summer of Soul (US)

24.6.2021, 16:30

Žena, ktorá utiekla (KR)

24.6.2021, 19:00

Zlé cesty (UA)

24.6.2021, 19:30

Pustatina (IR)- súťažný film

25.6.2021, 10:30

Muž so zajačími ušami (SK, CZ)

25.6.2021, 11:00

Jarná kvetinka (FR) – súťažný film

25.6.2021, 13:30

Zbohom, Sovietsky zväz (EE, FI)

25.6.2021, 14:00

Plážové hry (JP)

25.6.2021, 16:30

Môj somárik, milenec a ja (FR)

25.6.2021, 17:00

Dni (TW)

25.6.2021, 19:30

Prípitok (FR)

25.6.2021, 20:00

Sused (DE) – súťažný film

26.6.2021, 10:30

Krajina ve stínu (CZ, SK)

26.6.2021, 11:00

Luzzu (MT) – súťažný film

26.6.2021, 13:30

Perzské lekcie (RU, DE, BY)

26.6.2021, 14:00

Pot (PL) – súťažný film

26.6.2021 16:30

Prezidentovi muži (KR)

26.6.2021, 17:00

Žena, ktorá utiekla (KR)

26.6.2021, 19:30

Quo vadis, Aida? (BA, AT, NL…)

26.6.2021, 20:00

Počúvaj! (PT, GB) – súťažný film

27.6.2021, 10:30

Summer of Soul (US)

27.6.2021, 11:00

Ľoška – lovec veľrýb (RU, PL, BE) – súťažný film

27.6.2021, 13:30 KK

Tak poďme! (IL, IT)

27.6.2021, 14:00

Josep (FR, BE, ES)

27.6.2021, 16:30

Mladé filmové talenty – workshop AZYL

27.6.2021, 17:00

Nekonečná noc (US)

27.6.2021, 20:00

Rozkoš (SE, NL, FR) – súťažný film

27.6.2021, 19:30


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.