Projekt Život v Košiciach – trh handmade výrobcov

Dátum a čas:
nedeľa - 01. 12. 2019 - 9:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Po prvý raz sa na východe Slovenska pod jednou strechou stretnú v Kasárňach/Kulturparku sympatizanti a podporovatelia Projektu Život. V prvý decembrový deň si svoje stánky rozloží tridsať handmade výrobcov. Predstavia svoje originálne výrobky, chutné domáce a zdravé produkty a počas tejto akcie sa uskutočnia aj koncerty, prednášky a diskusie. Od rána do večera je pripravený naozaj bohatý program. Cieľom  podujatia je priblížiť a predstaviť širokej verejnosti unikátne výrobky, otvoriť diskusiu na tému trhov s kvalitnými výrobkami a dať priestor šikovným a kreatívnym ľuďom z celého Slovenska.

Prednáškou sa na úvod prihovorí Linda Kamenská, ktorá predstaví domácu bylinkovú lekárničku. Zuzana Šimková Péliová priblíži tému Nosenie z psychologického hľadiska. Manik & Daniela & Tinka rozprúdia diskusiu Zóna bez peňazí.  Braňo Rybička bude mať prednášku na tému Anarchia alebo zodpovednosť. Lucia Grejtáková predstaví svoju knihu Anarchia, z ktorej bude čítať. Ďalšiu diskusiu Rozhovory o regresnej terapii povedie Richard Széplaki. O Metóde Wima Hofa: Oheň, ktorý horí v každom z nás bude prednášať Tomáš Valkovský a do programu je zaradená aj prednáška Pohyb, rovnováha a zdravie, o čom porozpráva Mery Lomnická.

Chýbať nebude ani hudba. Predstaví sa skupina CAPRE a vystúpia aj Miloslav Kollár & The Hippies. Medzitým sa návštevníci môžu zastavovať pri stánkoch so zaujímavými produktmi. Výrobcov bude ako maku a vyberať si bude naozaj z čoho.

Vstupné: dobrovoľné


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.