PST – Priestor súčasného tanca: Dialóg tiel – workshop

Dátum a čas:
pondelok - 10. 08. 2020 - piatok - 14. 08. 2020 - 18:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


PST – Priestor súčasného tanca pripravuje pre vás intenzívny tanečný workshop Dialóg tiel určený všetkým. Naozaj všetkým. Bez predchádzajúcej skúsenosti s tancom, bez rozdielu veku. Kontaktná improvizácia je druh improvizácie vo dvojici alebo skupine, kde sa hrá s prenášaním vlastnej váhy a váhy partnera. Tým, že nevyžaduje nič, len prítomnosť tanečníka, je veľmi obľúbená vo svete. Uskutoční sa v Kasárňach/Kulturparku od 10. do 14. augusta 2020 od 18:30 – 20:30 hod.

Máme za sebou obdobie “nedotyku”. Aké je to teraz vrátiť sa k dotyku? Sme na to pripravení? Nechajme sa prekvapiť. Nechajme nech telá za nás prehovoria. Nájdime dialóg tiel, v ktorom sa budeme cítiť dobre a bezpečne.

Lektorka Kat Rampáčková  je choreografka, improvizátorka, tanečná aktivistka a spoluzakladateľka PST – Priestoru Súčasného Tanca. Narodila sa v Košiciach a absolvovala  švajčiarsku vysokú školu pohybového herectva – Scuola Teatro Dimitri a následne získala titul magistra choreografie na HAMU v Prahe. Momentálne žije v Barcelone, kde prehlbuje svoje tanečné vzdelanie v Kontaktnej improvizácií a v somatickej metóde Body Mind Centering. Venuje sa inkluzívnemu tancu, tvorbe predstavení a ako choreografka je súčasťou medzinárodného vzdelávacieho projektu pre mladých Sound in the Silence.

Vstupné: 8 € /deň, 32 €/týždeň

Registrácia na: pst.kosice@gmail.com

Workshop je súčasťou projektu KOMUNIKUJME TELOM 2020. Celý projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.