ZRUŠENÉ!!! Psychedelic tour: Nicholas Naison – koncert

Dátum a čas:
piatok - 11. 09. 2020 - 22:00 - 23:50

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Úrad verejného zdravotníctva spresnil od 1. septembra 2020 opatrenia proti pandémii ochorenia COVID-19. Počet účastníkov hromadného podujatia znížil na 500 ľudí v interiéri a 1000 ľudí v exteriéri. Rúška sú povinné aj vo vonkajších priestoroch.

————————————————————————————————————————————————————————————–

Na špeciálne audiovizuálne turné sa chystá Nicholas Naison v spolupráci s F*CK THEM a ODYSSEA events, počas ktorého predstaví v piatich slovenských mestách svoj nový album Psychedelia2020. Psychedelickú atmosféru prinesie aj do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku vystúpi 11. septembra 2020 o 22:00 hod.

Nicholas je mladý umelec z Michaloviec, ktorému učaroval rap a hip-hop. Je jedným z členov skupiny KHANS a labelu WELOVEVERYSIMPLE a F*CK THEM. Jeho prvý výstup sme mohli zaznamenať na EP Ikigai na tracku Žiť a milovať. Odvtedy úzko spolupracuje so Saulom a Nurim, s ktorými vydal spoločný track Pozri, tie hviezdy svietia pre nás. S nimi tiež vydal album Ku hviezdam a nikdy späť! Do jeho tvorby patria aj kratšie „epéčka“ s názvom Sny, please, save me a najnovšie debutový album Psychedelia2020. Ten uzrel svetlo sveta koncom februára. Projekt obsahuje desať skladieb a okrem Nicholasa sa na ňom objavujú aj hostia Mad Mado, Taomi, Prince Tommy a Porsche Boy.

Vstupné: 10 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.