Revival fest 2018 – koncerty

Dátum a čas:
sobota - 08. 09. 2018 - 13:00 - 20:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Až osem kapiel, ktoré svojou hudbou napodobňujú svetové hudobné skupiny, sa zíde v košickom Amfiteátri na Revival feste 2018. Keďže je to už piaty ročník, tak fanúšikovia zažijú poriadnu nálož rockovej muziky, ktorá vykúzli atmosféru, podobnú koncertom svetových hviezd. Hudobníci s pozitívnym vzťahom ku skupine, ktorej repertoár interpretujú, sa snažia vyjadriť poctu svojim idolom. Mnohokrát prispôsobujú svoj imidž vzorom za účelom hudobnej a pódiovej ilúzie a inak tomu nebude ani na revivalovom festivale. Príďte sa o tom presvedčiť 8. septembra a započúvať sa do svetoznámych hitov v podaní revivalových skupín. Koncerty sa začínajú o 15:00 hod.

O hudobný rámus sa postarajú SIX PLANETS – Toto revival, BON JOVI revival, TRENDKILLERS – Pantera revival, TVM Tribute – Metallica revival, GRABSTEIN – RAMMSTEIN revival, AC/DC. sk revival, MOTÖRGANG – MOTÖRHEAD revival a QUEENMANIA s Petrom Paulom Pačutom.

Vstupné: 7 € v predpredaji/10 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

2 Responses to Revival fest 2018 – koncerty

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.