Revival fest 2019

Dátum a čas:
sobota - 07. 09. 2019 - 16:00 - 22:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Ušné bubienky dostanú na rockovom festivale riadne zabrať. Amfiteáter sa 7. septembra 2019 zmení na veľké svetové pódium. Originálom známych svetových skupín sa pokúsi priblížiť šesť slovenských kapiel, ktoré im chcú vzdať poctu a vyjadriť svoj obdiv. Revival fest 2019 navodí atmosféru veľkých koncertov.

V rockovom kotle prikúria From The Six s hitmi americkej kapely Mötley Crüe, do Českej republiky zavedie GeRock – Kabat revival a zahrá skladby skupiny Kabát. The Minority sa špecializuje na svoj americký vzor Green Day. Ako už názov formácie AC/DC SK revival napovedá, hrať sa nebude nikto iný, ale austrálska legenda. Grey Dogs zahrá hard rock covery 80. – 90. rokov od skupín Metallica, Judas Priest, Accept, Iron Maiden a Motörhead. Oravia – Deep Purple tribute band prispeje do hudobného bláznenia s nestarnúcimi hitmi anglickej hardrockovej skupiny.

(Ne)originály s pozitívnym vzťahom k idolom, ktorých repertoár interpretujú veľmi profesionálne, navodia pódiovú ilúziu, ktorá vás prenesie na veľké pódia. Revivalové kapely často prispôsobujú aj imidž svojim vzorom a vy sa chvíľami skutočne ocitnete vo svete hudobných velikánov. Keď si odmyslíte, že asi by bolo ťažké alebo už nemožné dostať všetkých na jedno pódium, odmeníte potleskom tých, ktorí sa pokúšajú dotknúť sa ťažko dosiahnuteľných hviezd. Show za to určite stojí. Výrazné vokály, elektrické gitary, basgitary aj bicie vás dostanú do rockovej agónie. Príďte sa o tom sami presvedčiť do Amfiteátra a vypočuť si nielen cover verzie, ale aj vlastné skladby. Koncerty sa začínajú o 16:00 hod.

Vstupné: 5 € v predpredaji/8 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.